Bilgisayardan Instagram'a nasıl fotoğraf yüklenir

 0850 302 26 31

Bilgisayardan Instagram'a nasıl fotoğraf yüklenir?

Bilgisayardan Instagram'a nasıl fotoğraf yüklenir?

Giriş

Windows 10 için resmi Instagram uygulaması bir anahtar fonksiyonunu kaçırıyor: Aslında fotoğrafları bilgisayarınızdan Instagram'a yüklemenin bir yolu yok. Web sitesinden fotoğraf yüklemenin hiçbir yolu yoktur ve Mac OS X için özel bir uygulama yoktur.

Özellikle bir akıllı telefon yerine dijital fotoğraf makinesiyle çektiğiniz resimleri paylaşmak isterseniz veya önce bir fotoğraf düzenleyici kullanarak birkaç etkileyici düzenleme yapmak istiyorsanız. Aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

Bu, zamanla değişebilir, etrafınızdaki iki kullanışlı yol vardır ve bunları bilgisayarınızdan Instagram'a yüklersiniz.

Güncelleme: BlueStacks App Player'ın en son sürümü, Instagram'a resim yüklemeyi daha da kolaylaştırıyor, bu yüzden bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Instagram'a yüklemeden önce spruce etmeniz gerekiyorsa, en iyi ücretsiz fotoğraf editör uygulamaları listemize göz atmalısınız.

1. BlueStacks yöntemi

Android için Instagram uygulaması mükemmel, ve ücretsiz bir bilgisayar emülatörü BlueStacks App Player'ı kullanarak masaüstünüzde çalıştırabilirsiniz, böylece PC'nizden veya Mac'inizden Instagram'a fotoğraf yükleyebilirsiniz.

BlueStacks'ı indirin ve kurun, ardından uygulama ilk kez çalıştırılırken birkaç dakika bekleyin. Öğreticiyi sağ üstte çapraz kullanarak kapatın, doğru dilin seçildiğinden emin olun ve "ok" düğmesine dokunun.

2. Giriş yapın ve BlueStacks'ı kurun

‘Devam et’i tıklayın, ardından Google hesabınızı kullanarak giriş yapın. Hizmet şartlarını gözden geçirin ve kabul ediyorsanız "Tamam" ı tıklayın.

Bir sonraki onay kutuları tamamen isteğe bağlıdır; Yalnızca Instagram’a yüklemek için BlueStacks’ı kullanıyorsanız, hepsinin işaretini kaldırın. Sonraki oku tıklayın, ardından adınızı girin (sadece bazı uygulamaları kişiselleştirmek için kullanılacaktır).

3. Instagram yükle

Artık Google Play Store'un bir sürümünü göreceksiniz. Instagram için arama yapın (arama çubuğu sağ üstte), göründüğünde resmi uygulamayı seçin ve Yükle'yi tıklayın. Uygulama, kişileriniz ve konumunuz dahil olmak üzere bilgilere erişim isteğinde bulunur - Kabul et'i tıklayın.

Bir süre sonra Instagram simgesi Uygulamalarım sekmesinin altında görünecek. Başlatmak için bir kez tıklayın.

4. Yükle, filtrele ve paylaş

BlueStacks dikey odaklı bir akıllı telefonun boyutuna ve şekline dönüşecektir. Her zamanki bilgilerinizle Instagram hesabınızda oturum açın (giriş bağlantısı en altta). Instagram feed'iniz telefonda olduğu gibi görünecek.

En alttaki artı simgesini tıklayın ve ardından Galeri'yi seçin. Sol üstteki Galeri açılır menüsünü tıklayın ve Diğer'i seçin, ardından Windows'tan Seç'i tıklayın. Yüklemek istediğiniz fotoğrafı bulun, seçin ve Aç'ı tıklayın.

Artık resmi kırpabilir, filtreler ekleyebilir ve bir altyazı ekleyebilir ve bunları her zamanki sosyal ağlar aracılığıyla takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

5. Dropbox yöntemi

Instagram'in masaüstünü engellemenin ve PC veya Mac'inizden fotoğraf yüklemenin başka bir yolu da bulut depolama hizmeti Dropbox'ı kullanmaktır.

Önce bir Dropbox hesabı oluşturun, ardından Windows veya macOS için DropBox istemci yazılımını indirip yükleyin. Android veya iOS için Dropbox uygulamasını telefonunuza yükleyin ve giriş yapın.

6. Fotoğrafları karşıya yükle ve senkronize et

Bir fotoğrafı PC'nizden veya Mac'inizden yeni Dropbox klasörünüze sürükleyin ve otomatik olarak mobil uygulama ile senkronize edilecek.

Telefonunuzu alın, Dropbox uygulamasını açın ve seçmek için fotoğrafınıza dokunun. Sağ üstteki aşağı dönük oku tıklayın. ‘Dışa Aktar’ı seçin ve ardından Instagram uygulamasını seçin.

7. Feed'inize ekle

Instagram uygulaması telefonunuzda normal olarak açılır ve filtreleri uygulayabilir ve resminizi her zamanki gibi paylaşabilirsiniz.

Resimlerinizi PC'nizden Instagram üzerinde paylaşmadan önce harika görünmesini sağlamak için, en iyi ücretsiz fotoğraf editörlerinin uygulamalarına bakmalısınız.

Keyifli günler...

 

Tarih : 21.4.2018
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.